پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت سومین قهرمانی متوالی تیم ملی کشتی آزاد جوانان در جهان

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت سومین قهرمانی متوالی تیم ملی کشتی آزاد جوانان در جهان

رئیس جمهور در پیامی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی، برای سومین بار متوالی را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت و از همه کشتی‌گیران، دست‌اندرکاران و مربیان تیم ملی کشتی آزاد جوانان قدردانی کرد.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک سومین  قهرمانی متوالی تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی تصریح کرد: بی‌شک این پیروزی درخشان که نشانی دیگر بر شایستگی و همت کشتی‌گیران کشورمان است، در پرتو تلاش، همت و اراده مصمم فرزندان این مرز و بوم همچنان با افتخار استمرار خواهد یافت.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی مقتدرانه و افتخارآفرین جوانان تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های 2023 جوانان جهان که برای سومین بار متوالی جایگاه واقعی خود را به نمایش گذاشتند، مایه خرسندی، فخر و مباهات برای همه هموطنان به ویژه جامعه ورزشی کشور است.
بی‌شک این پیروزی درخشان که نشانی دیگر بر شایستگی و همت کشتی‌گیران کشورمان است، در پرتو تلاش، همت و اراده مصمم فرزندان این مرز و بوم همچنان با افتخار استمرار خواهد یافت.
اینجانب این موفقیت ارزشمند را به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم و از همه کشتی‌گیران، دست‌اندرکاران و مربیان تیم ملی کشتی آزاد جوانان قدردانی می‌کنم و آرزوی تداوم توفیق آنان را در دیگر میادین این رشته پهلوانی دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران