پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان در رقابت‌های جهانی

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان در رقابت‌های جهانی

رئیس جمهور در پیامی ایستادن مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در سکوی نخست رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان جهان در اردن را به ملت بزرگ ایرن تبریک گفت و از همه کشتی گیران، دست اندركاران و مربيان هر دو کشتی فرنگی و آزاد کشورمان در این دور از مسابقات صمیمانه قدردانی کرد.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی اردن تصریح کرد: با پیروزی این تیم افتخارآفرین، که رکورد تاریخی برای کشتی فرنگی و آزاد کشورمان در رقابت‌های جهانی به ثبت رسید، خاطره‌ای ماندگار برای ملت ورزش دوست و قهرمان پرور ايران خلق شد.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
ایستادن مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در سکوی نخست رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان جهان در اردن، یک بار دیگر شایستگی، لیاقت و برتری فرزندان کشورمان را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.
با پیروزی این تیم افتخارآفرین، که رکورد تاریخی برای کشتی فرنگی و آزاد کشورمان در رقابت‌های جهانی به ثبت رسید، خاطره‌ای ماندگار برای ملت ورزش دوست و قهرمان پرور ايران خلق شد.
اينجانب، با تبريك این قهرمانی ارزشمند به ملت بزرگ ایران، از همه کشتی گیران، دست اندركاران و مربيان هر دو کشتی فرنگی و آزاد کشورمان در این دور از مسابقات صمیمانه قدردانی مي‌كنم و تداوم درخشش کشتی‌گیران عزیز را كه مایه سربلندی کشور هستند، از درگاه خداوند متعال خواستارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران