پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان نصرتی

پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان نصرتی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم حاج مرتضی نصرتی پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر غلامرضا، زینب و فاطمه نصرتی و همسر شهیده والامقام کبری طاووسی را به مردم شهیدپرور استان همدان و خانواده محترم این پدر فداکار تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج مرتضی نصرتی پدر شهیدان والامقام غلامرضا، زینب و فاطمه نصرتی و همسر شهیده والامقام کبری طاووسی، تصریح کرد: این اسوه فداکاری و استقامت که گرانبهاترین سرمایه‌های زندگی خود را در اثر بمباران هوایی ناجوانمردانه رژیم بعثی از دست داد و با تأسی به خاندان عصمت و طهارت (ع)، با اخلاص و صبوری فراق عزیزان خود را تحمل کرد و تا آخرین لحظات عمر، پاسدار و مروج ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های والای شهیدان بود، به یقین جایگاهی رفیع در سرای باقی خواهد داشت.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت مرحوم حاج مرتضی نصرتی پدر شهیدان والامقام غلامرضا، زینب و فاطمه نصرتی و همسر شهیده والامقام کبری طاووسی، موجب تأثر خاطر شد. این اسوه فداکاری و استقامت که گرانبهاترین سرمایه‌های زندگی خود را در اثر بمباران هوایی ناجوانمردانه رژیم بعثی از دست داد و با تأسی به خاندان عصمت و طهارت (ع)، با اخلاص و صبوری فراق عزیزان خود را تحمل کرد و تا آخرین لحظات عمر، پاسدار و مروج ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های والای شهیدان بود، به یقین جایگاهی رفیع در سرای باقی خواهد داشت.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور استان همدان و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با شهیدان بزرگوارش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران