پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان والامقام جعفری

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان والامقام جعفری

رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم مرحمت شریفی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام جعفری و همشیره شهیدان سرافراز احمد و منصور شریفی را تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم مرحمت شریفی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام جعفری و همشیره شهیدان سرافراز احمد و منصور شریفی، تصریح کرد: این اسوه فداکاری و مقاومت که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام، فراق عزیزانش را صبورانه تحمل و زندگی بابرکت خود را وقف ترویج و دفاع از آرمان‌های والای شهدا کرد، الگوی درخشان برای همه مادران امروز و فردای این مرز و بوم است.

متن پیام رئیس جمهور به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

درگذشت مرحومه حاجیه خانم مرحمت شریفی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام سلمان و حمیدرضا جعفری و همشیره شهیدان سرافزار احمد و منصور شریفی،‌ موجب تأثر خاطر شد.

این اسوه فداکاری و مقاومت که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام، فراق عزیزانش را صبورانه تحمل و زندگی با برکت خود را وقف ترویج و دفاع از آرمان‌های والای شهدا کرد، الگوی درخشان برای همه مادران امروز و فردای این مرز و بوم است.

این‌جانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور قم و خانواده گرامی این مادر مومنه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و هم‌نشینی با شهیدان گرانقدرش و برای عموم بازماندگان معزز صبر و سلامتی مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران