پیام تبریک رئیس جمهور به مناسبت انتصاب آقای فتاح به ریاست ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)

پیام تبریک رئیس جمهور به مناسبت انتصاب آقای فتاح به ریاست ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)

رئیس جمهور در پیامی انتصاب مهندس فتاح از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) به سمت «رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)» را تبریک گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک انتصاب آقای مهندس فتاح از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) به سمت «رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)» تصریح کرد: با عنایت به سوابق موفق و ارزشمندتان در عرصه‌های مختلف خدمتگزاری امیدوارم در سایه تدبیر و همت شما، شاهد استفاده مطلوب از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و اجتماعی این ستاد و ارائه خدمات ارزنده به مردم به‌ویژه محرومین باشیم.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر محترم جناب آقای مهندس فتاح

با عرض سلام و تحیت، انتصاب شایسته جنابعالی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سمت «رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)» را که نشان از تعهد و توانمندی جنابعالی است، صمیمانه تبریک می‌گویم. با عنایت به سوابق موفق و ارزشمندتان در عرصه‌های مختلف خدمتگزاری امیدوارم در سایه تدبیر و همت شما، شاهد استفاده مطلوب از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و اجتماعی این ستاد و ارائه خدمات ارزنده به مردم به‌ویژه محرومین باشیم. سلامتی و توفیق روزافزونتان را در انجام منویات رهبری فرزانه انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران