پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام بیت سعیداوی

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام بیت سعیداوی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم حمیده عطاشی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام خیره، ملوک و سکینه بیت سعیداوی را به مردم شهیدپرور استان خوزستان و خانواده محترم آن مرحومه تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحومه حاجیه خانم حمیده عطاشی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام خیره، ملوک و سکینه بیت سعیداوی، تصریح کرد: این بانوی صبور و فداکار که در دوران دفاع مقدس سه فرزند دلبندش را از دست داد، در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام با بردباری و همت بلند، فراق عزیزان خود را بر دوش کشید و نام و یاد خود را در فرهنگ ایثار و شهادت برای همیشه ماندگار نمود.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحومه حاجیه خانم حمیده عطاشی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام خیره، ملوک و سکینه بیت سعیداوی، موجب تأثر خاطر گردید.

این بانوی صبور و فداکار که در دوران دفاع مقدس، هر سه فرزند دلبندش را بر اثر بمباران هوایی ناجوانمردانه رژیم بعثی از دست داد، در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام با بردباری و همت بلند، فراق عزیزان خود را بر دوش کشید و نام و یاد خود را در فرهنگ ایثار و شهادت برای همیشه ماندگار نمود.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور استان خوزستان و خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران