آرشیو عکس

نشست مشترک اعضای هیئت دولت با استانداران

نشست مشترک اعضای هیئت دولت با استانداران سراسر کشور به ریاست دکتر سید ابراهیم رئیسی، صبح امروز یکشنبه در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور برگزار شد.

جلسه شورای عالی محیط زیست

جلسه شورای‌عالی محیط زیست بعد از ظهر امروز پنجشنبه به ریاست دکتر سیدابراهیم رئیسی در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

جلسه پیگیریی اجرای طرح های ریلی کشور

جلسه پیگیریی ویژه اجرای مهمترین طرح های ریلی کشور،مشکلات موجود در مسیر اجرا و تکمیل این طرح‌ها، راهکارهای رفع موانع و بررسی منابع تامین مالی،صبح امروز پنجشنبه به ریاست دکتر سید ابراهیم رئیسی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

جلسه هیئت دولت

جلسه هیئت دولت صبح امروز چهارشنبه به ریاست دکتر سید ابراهیم رئیسی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.جلسه هیئت دولت صبح امروز چهارشنبه به ریاست دکتر سید ابراهیم رئیسی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی

جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی عصر امروز سه‌شنبه به ریاست دکتر سید ابراهیم رئیسی در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

جشنواره ملی تقدیر از کارگران نخبه

دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز سه شنبه همزمان با روز کارگر با حضور در کارخانه ایران خودرو دیزل ضمن بازدید از بخش‌هایی از کارخانه، در سی‌ و پنجمین جشنواره ملی تقدیر از کارگران نخبه، گروه‌های کارگری و واحدهای نمونه حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت.

آیین تجلیل از معلمان نمونه کشوری

آیین بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان نمونه کشوری در آستانه 12 اردیبهشت، سالروز شهادت شهید مرتضی مطهری، صبح امروز دوشنبه با سخنرانی دکترسید ابراهیم رئیسی و جمعی از فرهنگیان ، معلمان و مسئولان آموزش و پرورش در محل تالار وزارت کشور برگزار شد.

جلسه هیئت دولت

جلسه هیئت دولت بعدازظهر امروز یکشنبه به ریاست دکتر سیدابراهیم رئیسی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

دیدار با معاون رئیس جمهور زیمباوه

دکتر سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز جمعه در حاشیه دومین اجلاس بین المللی ایران و آفریقا با کنستانتینو چیونگا معاون رئیس جمهور زیمبابوه در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

دیدار با نخست وزیر بورکینافاسو

دکتر سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز جمعه در حاشیه دومین اجلاس بین المللی ایران و آفریقا با کیلم دو تامبلا نخست وزیر بورکینافاسو در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

دومین اجلاس بین المللی ایران و آفریقا

دومین اجلاس بین المللی ایران و آفریقا صبح امروز جمعه با حضور مقامات عالی اقتصادی بیش از 30 کشور آفریقایی و با سخنرانی دکتر سیدابراهیم رئیسی در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

دیدار با مردم جنوب غرب تهران

دکترسید ابراهیم رئیسی عصر امروز پنجشنبه در جریان بازدید از محلات جنوب غرب شهر تهران در امامزاده حسن علیه‌السلام حاضر شد و در اجتماع پر شور مردم سخنرانی کرد.

جلسه پیگیری موضوعات ویژه جنوب غرب تهران

دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز پنجشنبه در اولین برنامه از سلسله بازدیدها از محلات تهران و پیگیری مشکلات مردم، پس از بازدید از بخش‌هایی از مناطق 17 و 18 در جنوب غرب پایتخت، در جلسه پیگیری موضوعات ویژه این دو منطقه در مسجد ابوذر، واقع در محله فلاح حضور یافت و پس از شنیدن گزارش مسائل و مشکلات اولویت‌دار مردم این مناطق، دستوراتی جهت تسریع در رفع این مشکلات صادر کرد.

‌حضور در منزل شهید مدافع حرم علی آقابابایی

دکتر سید ابراهیم رئیسی در جریان بازدید از محلات جنوب غرب شهر تهران، بعد از ظهر امروز پنجشنبه در منزل شهید مدافع حرم علی آقابابایی از شهدای حمله تروریستی رژیم صهیونسیتی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق حضور یافت و با خانواده این شهید دیدار و گفتگویی صمیمانه داشت.

بازدید از بیمارستان شهدای یافت آباد

دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز پنجشنبه، در راستای سفرهای استانی و در اولین برنامه از سلسله بازدیدها از محلات شهر تهران و پیگیری مشکلات مردم این مناطق، با حضور در بیمارستان شهدای یافت‌آباد از طرح توسعه این بیمارستان که در ساختمانی جدید در حال احداث است، بازدید کرد.

دیدار صمیمی با مسلمانان سریلانکا

دکتر سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های سفر یکروزه خود به سریلانکا،عصرامروز چهار شنبه با حضور در مسجد جامع کالیپتی شهر کلمبو، ضمن دیدار صمیمی و گفت‌وگو با نمازگزاران، نماز مغرب را نیز در این مسجد اقامه کرد.

نشست هیئت های عالیرتبه ایران و سریلانکا

در ادامه برنامه‌های سفر رسمی دکتر سید ابراهیم رئیسی و هیات عالی‌رتبه کشورمان به سریلانکا، بعد از ظهر امروز چهارشنبه نشست مشترک هیئت‌های عالی‌رتبه دو کشور برگزارو 5 سند همکاری در زمینه های فرهنگی، سینمایی، گردشگری و علمی‌وفناوری به امضا رسید.

استقبال رسمی از سوی رئیس جمهور سریلانکا

دکتر سید ابراهیم رئیسی که صبح امروز چهارشنبه به منظور سفری یک روزه به سریلانکا عزیمت کرده است، در کاخ ریاست جمهوری این کشور مورد استقبال رسمی رانیل ویکرماسینگه همتای خود قرار گرفت.