آرشیو عکس

عزیمت رئیس جمهور به سریلانکا

دکتر رئیسی پس از سفر رسمی 2 روزه به پاکستان، دقایقی قبل این کشور را به مقصد سریلانکا ترک کرد.

دیدار با نخبگان شهر کراچی

دکتر سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های دومین روز سفر خود به پاکستان شامگاه امروز سه‌شنبه با نخبگان علمی و فرهنگی شهر کراچی دیدار و گفت وگو کرد.

حضور در آرامگاه محمدعلی جناح رهبر استقلال پاکستان

دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز سه‌شنبه در ادامه برنامه‌های دومین روز سفر به پاکستان، پس از سفر به ایالت پنجاب و شهر لاهور، به کراچی مرکز ایالت سند نیز سفر کرد و در بدو ورود با حضور در آرامگاه محمدعلی جناح قائد اعظم و پدر استقلال این کشور، با تقدیم تاج گل و قرائت فاتحه به مقام وی ادای احترام کرد.

اعطای مدرک دکترای افتخاری به رئیس جمهور

دکتر سید ابراهیم رئیسی که بعد از ظهر امروز سه‌شنبه به وقت محلی در ادامه برنامه‌های دومین روز سفر به پاکستان به شهر کراچی مرکز ایالت سند سفر کرده است، در حضور محمدکامران خان تسوری استاندار و سید مراد علیشاه سروزیر ایالت پنجاب، جمعی از نمایندگان مجلس ایالتی و مقامات محلی و تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه کراچی، مدرک دکترای افتخاری این دانشگاه را از پرفسور خالد عراقی رئیس این دانشگاه دریافت کرد.

ورود رئیس جمهور به شهر کراچی

دکتر سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های دومین روز سفر خود به پاکستان بعد از ظهر امروز سه‌شنبه به وقت محلی از شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب، به شهر کراچی مرکز ایالت سند و بزرگترین شهر و پایتخت اقتصادی پاکستان سفر کرد.سید مراد علیشاه سروزیر ایالت سند و محمدکامران خان تسوری استاندار با حضور در فرودگاه کراچی ضمن استقبال با دکتر سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کردند.

دیدار با نخبگان ایالت پنجاب

دکتر سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز سه شنبه در ادامه برنامه های دومین روز از سفر رسمی خود به پاکستان برای دیدار با نخبگان علمی و فرهنگی ایالات پنجاب پاکستان به دانشگاه جی سی شهر لاهور رفت با آنان دیدار و گفت وگو کرد.

حضور در آرامگاه اقبال لاهوری

دکتر سید ابراهیم رئیسی امروز سه شنبه در دومین روز از سفر رسمی خود به پاکستان با حضور در شهر لاهور ضمن حضور در مجموعه قلعه شاهی این شهر، با تقدیم تاج گل به آرامگاه اقبال لاهوری شاعر و فیلسوف معاصر پاکستانی ادای احترام نمود و پس از قرائت فاتحه برای ایشان، دفتر یادبود این مجموعه را نیز امضا کرد.

ورود رئیس جمهور به شهر لاهور

دکتر سید ابراهیم رئیسی و اعضای هیات عالی رتبه کشورمان صبح امروز سه شنبه در دومین روز از سفر رسمی خود به همراه وزیر مسکن پاکستان و در هوای بارانی با استقبال خانم مریم نواز سروزیر ایالت پنجاب و برخی از مسوولان دولت ایالتی وارد شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب شد.

نشست صمیمی با نخبگان پاکستانی

دکتر سید ابراهیم رئیسی، شامگاه امروز دوشنبه در ادامه سفر دو روزه به پاکستان بانخبگان علمی، فرهنگی، مذهبی و اقتصادی کشور دوست و برادر پاکستان در شهر اسلام‌آباد پایتخت این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار با رئیس جمهور پاکستان

دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر دو روزه به همسایه جنوب شرقی با آصف علی زرداری رئیس جمهوری اسلامی پاکستان در کاخ ریاست جمهوری این کشور در اسلام آباد دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار با رئیس مجلس ملی پاکستان

دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز دو شنبه در ادامه برنامه‌های سفر رسمی به پاکستان، با سردار ایاز صادق، رئیس مجلس ملی پاکستان دیدار و گفتگو کرد.

دیدار بارئیس مجلس سنای پاکستان

دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز دو شنبه در ادامه برنامه‌های سفر رسمی به پاکستان، با یوسف رضا گیلانی‌، رئیس مجلس سنای پاکستان دیدار و گفتگو کرد.

نشست خبری مشترک با نخست وزیر پاکستان

مراسم امضای اسناد همکاری و نشست مطبوعاتی مشترک دکتر سید ابراهیم رئیسی و آقای شهباز شریف بعد از ظهر امروز دوشنبه در محل کاخ نخست وزیری پاکستان برگزار شد.

نشست هیئت های عالیرتبه ایران و پاکستان

نشست مشترک هیئت‌های عالی‌رتبه ایران و پاکستان با حضور دکتر سید ابراهیم رئیسی و شهباز شریف در محل کاخ نخست وزیری پاکستان برگزار شد.

استقبال رسمی از سوی نخست وزیر پاکستان

دکتر سید ابراهیم رئیسی که برای سفر 2 روزه به پاکستان سفر کرده است . پیش ازظهر امروز دوشنبه از سوی شهباز شریف، نخست‌وزیر این کشور در اسلام آباد مورد استقبال رسمی قرار گرفت.

ورود رئیس جمهور به اسلام آباد

دکتر سید ابراهیم رئیسی که به دعوت رسمی همتای پاکستانی خود به این کشور سفر کرده است، با استقبال ریاض حسین پیرزاده وزیر کار و مسکن پاکستان و جمعی از مقامات این کشور وارد اسلام‌آباد پایتخت پاکستان شد.

بدرقه رئیس جمهور در سفر به پاکستان

دکتر سید ابراهیم رئیسی بامداد امروز دوشنبه به دعوت رسمی همتای پاکستانی خود و در رأس هیئتی عالی‌رتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی عازم اسلام‌آباد شد.

جلسه هیئت دولت

جلسه هیئت دولت بعدازظهر امروز یکشنبه به ریاست دکتر سیدابراهیم رئیسی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر

جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر صبح امروز شنبه با حضور دکتر سید ابراهیم رئیسی و اعضای ستاد در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.