آرشیو فیلم

بیش از ۱۲۰ هزار نفر زندانی مرخصی رفتند که در هیچ جای دنیا اتفاق نیافتاد.

بر اساس اماری درباره زندانیان در دوره کرونا در ایران داریم، بی نظیر است. ما معتقدیم که تلاش شد با توجه به یک اصل اسلامی اصل انسانی و یک مسئله بسیار مهم حفظ جان زندانیان، بیش از ۱۲۰ هزار نفر زندانی مرخصی رفتند که در هیچ جای دنیا اتفاق نیافتاد.

1214 بازدید
پرونده هایی را که دغدغه مردم شده بود به سرانجام رساندیم

سید ابراهیم رئیسی:ما معتقد بودیم پرونده هایی که ذهن مردم را مشغول کرده است باید روی میز قاضی قرار بگیرد و از قضاتمان خواستیم بدون توجه به جناح و جایگاه با موارد فساد به صورت عادلانه برخورد کنند و هیچ خط قرمزی را قائل نباشند.

944 بازدید
دیدار رئیسی با دختران و پسران رأی اولی

سید ابراهیم رئیسی در دیدار با جمعی از دختران و پسران نوجوان رأی‌اولی، به پرسش‌های آنان در خصوص دغدغه‌های‌شان پاسخ داد.

3254 بازدید
انتشار موشن‌گرافیک‌های برنامه‌های اقتصادی رئیسی برای ایران قوی

کمیته اقتصادی ستاد مردمی سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مجموعه‌ای از موشن‌گرافیک ها را منتشر کرده که در آنها برنامه‌های اقتصادی وی برای دولت مردمی با هدف رسیدن به ایران قوی تبیین شده است.

10218 بازدید
جایگاه دختران و زنان در ایران قوی

کمیته بانوان ستاد مردمی سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با انتشار ویدئویی از حاشیه دیدار اخیر وی با جمعی از دختران ایران‌زمین در روز دختر، نقش آنها را در ایران قوی تشریح کرد.

1758 بازدید
درد دل مالباختگان بورس با رئیسی؛ هیچ مسؤول دولتی پاسخگو نیست

در پی حضور سرزده سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تالار بورس اوراق بهادار سعادت‌آباد تهران، مالباختگان بازار سرمایه در گفت‌وگو با وی اعلام کردند؛ پس از خدا امید ما به شماست که رئیسی گفت: «امیدتان به خدا باشد و بنده هم ان‌شاءالله به عنوان خدمتگزار شما تلاشم را خواهم کرد.»

2647 بازدید