آرشیو فیلم

استقبال رسمی از سوی نخست وزیر پاکستان

دکتر سید ابراهیم رئیسی که برای سفر 2 روزه به پاکستان سفر کرده است . پیش ازظهر امروز دوشنبه از سوی شهباز شریف، نخست‌وزیر این کشور در اسلام آباد مورد استقبال رسمی قرار گرفت.

ورود رئیس جمهور به اسلام آباد

رئیس جمهور در رأس هیئتی عالی‌رتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی با استقبال ریاض حسین پیرزاده وزیر کار و مسکن پاکستان و جمعی از مقامات این کشور وارد اسلام‌آباد پایتخت پاکستان شد.

بدرقه رئیس جمهور در سفر به پاکستان

رئیس جمهور به دعوت رسمی همتای پاکستانی خود و در رأس هیئتی عالی‌رتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی، در بامداد دوشنبه با بدرقه معاون اول رئیس جمهور، معاون بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری و جمعی از وزرا عازم اسلام‌آباد شد.

‌‌ ورود رئیس‌جمهور به اسلام‌آباد

رئیس جمهوری اسلامی ایران که به دعوت رسمی همتای پاکستانی خود و در رأس هیئتی عالی‌رتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی، وارد اسلام‌آباد پایتخت پاکستان شد.<br>‌‌

بهار افتتاح طرح‌ها در سمنان

بهره‌برداری از طرح تکمیل آبرسانی به شهرستان گرمسار، طرح توسعه نیروگاه برق سمنان، نیروگاه تجدیدپذیر خورشیدی سمنان، جشن واگذاری طرح‌های نهضت ملی مسکن، شرکت در جشن احیای ۲۰۱ واحد تولیدی و صنعتی راکد از برنامه‌های چهاردهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی بوده است.

مراسم گرامیداشت روز ارتش

دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز «ارتش جمهوری اسلامی ایران» ضمن تبریک این مناسبت، ارتش را از سویی نیرویی متکی به سرمایه عقیده، ایمان به خدا و اتکال به قدرت لایزال الهی و از سوی دیگر دارای مهارت، آموزش دیده و برخوردار از اطلاعات نظامی، فناوری‌ها و نوآوری‌های به‌روز دانست و تصریح کرد: تجهیزاتی که پیش از پیروزی انقلاب اسلامی باید به دست کارشناسان دیگر کشورها نگهداری شده و به‌روز می‌شد امروز به دست نیروهای مسلح خود ما اداره می‌شود و این مسئله ارتش جمهوری اسلامی ایران را ممتاز کرده است.

دیدار نائب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان

دکتر سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز سه‌شنبه در دیدار شیخ «علی خطیب» نائب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان، ضمن قدردانی از مواضع وی و این تشکل سیاسی در حمایت از رویکرد مقاومت و نیز تلاش برای حفظ و تقویت انسجام و وحدت در این کشور، لبنان را رکنی مهم برای جریان مقاومت توصیف کرد.