آرشیو خبرهای انتخابات

مستند «آتش ابراهیم گلستان»

مستند «آتش ابراهیم گلستان» در حمایت از کارگران و فعالان عرصه تولید کشور، منتشر شد.

1470 بازدید
قول رئیسی به مالباختگان بورس: تزریق‌ ۲۰۰ میلیون دلاری‌ به بازار سرمایه را پیگیری می‌کنم

در پی حضور سرزده صبح امروز سید ابراهیم رئیسی در تالار بورس اوراق بهادار سعادت‌آباد تهران، جمع زیادی از مالباختگان بازار سرمایه با این نامزد انتخابات ریاست جمهوری بی واسطه درد دل کردند.

2200 بازدید
درد دل مالباختگان بورس با رئیسی؛ هیچ مسؤول دولتی پاسخگو نیست

در پی حضور سرزده سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تالار بورس اوراق بهادار سعادت‌آباد تهران، مالباختگان بازار سرمایه در گفت‌وگو با وی اعلام کردند؛ پس از خدا امید ما به شماست که رئیسی گفت: «امیدتان به خدا باشد و بنده هم ان‌شاءالله به عنوان خدمتگزار شما تلاشم را خواهم کرد.»

2594 بازدید
رئیسی: فرهنگ و هنر نباید در اجرای عدالت و مبارزه بافساد غایب باشند

نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، اهالی فرهنگ و هنر را جریان پیشتازی معرفی کرد که با هشدار بموقع نسبت به تهدیدات، جامعه را از خواب‌رفتگی و خواب‌ماندگی نجات می‌دهند، گفت: فرهنگ و هنر نباید در اجرای عدالت و مبارزه با فساد غایب باشند.

1776 بازدید
رئیسی در دیدار با جمعی از دختران: به وعده‌هایم برای حل مشکلات دختران و زنان روستایی و شاغل عمل می‌کنم

سید ابراهیم رئیسی عصر امروز دوشنبه 24 خردادماه، در دیدار با جمعی از دختران در فرهنگیان تهران با تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و گرامیداشت روز دختر گفت: وجود دختران در جامعه و هر خانه و کاشانه موجب رحمت و برکات الهی است.

1658 بازدید
سامانه یاران دولت مردمی آغاز به کار کرد

پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی سید ابراهیم رئیسی، بخش ویژه‌ای برای نام‌نویسی و عضویت برای تحقق دولت مردمی در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ راه‌اندازی کرد.

4554 بازدید
حمایت مولوی عبدالحمید از آیت‌الله رئیسی

مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان با انتشار اطلاعیه‌ای، از آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

1818 بازدید
سخنگوی دولت: آیت‌الله رئیسی نقشی در فیلترینگ تلگرام نداشته است

اصلاح اتهام کذب دولت علیه سید ابراهیم رئیسی؛

ساعاتی قبل، خبری در برخی رسانه‌ها منتشر شد که از صدور ابلاغیه‌ای خطاب به اعضای دولت و استانداران برای تخریب وجهه سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حکایت داشت.

1731 بازدید