آرشیو خبرهای انتخابات

انتشار موشن‌گرافیک‌های برنامه‌های اقتصادی رئیسی برای ایران قوی

کمیته اقتصادی ستاد مردمی سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مجموعه‌ای از موشن‌گرافیک ها را منتشر کرده که در آنها برنامه‌های اقتصادی وی برای دولت مردمی با هدف رسیدن به ایران قوی تبیین شده است.

9755 بازدید
تشکر و قدردانی صمیمانه رئیسی از دکتر زاکانی

سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با صدور پیامی، از تصمیم علیرضا زاکانی، دیگرنامزد این دوره از انتخابات، تشکر و قدردانی کرد.

1215 بازدید
رئیسی در دیدار با مردم شهر قدس: دولت مقتدر گره‌ها را خواهد گشود

سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری صبح امروز در جمع مردم شهر قدس گفت: امروز کشور مشکلات زیادی دارد و وضعیت زندگی، کسب و کار‌ها، سفره مردم، وضعیت مسکن و وضعیت اشتغال نابسمان است.

1480 بازدید
جایگاه دختران و زنان در ایران قوی

کمیته بانوان ستاد مردمی سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با انتشار ویدئویی از حاشیه دیدار اخیر وی با جمعی از دختران ایران‌زمین در روز دختر، نقش آنها را در ایران قوی تشریح کرد.

1668 بازدید
رئیسی به دیدار مردم در شهر قدس رفت

سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، صبح امروز به دیدار مردم در شهر قدس (قلعه حسن خان) در استان تهران رفت و پای درد دل آنها نشست.

2790 بازدید
رئیسی: خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس را با جدیت پیگیری خواهم کرد

سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار صمیمانه با جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان رشته‌های ورزشی تأکید کرد که موضوع خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در دولت مردمی با جدیت پیگیری خواهد کرد.

2070 بازدید
رئیسی در گردهمایی بزرگ فرهنگیان: طرح رتبه‌بندی معلمان را به‌سرعت عملیاتی می‌کنم

سید ابراهیم رئیسی عصر امروز سه‌شنبه 25 خرداد، در گردهمایی بزرگ فرهنگیان و معلمان که در فضای باز هتل المپیک تهران و با حضور همسر این نامزد انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد گفت: خدمات، مجاهدت‌‎ها و ایستادگی و مقاومت جوانان عزیز ما در عرصه‌های مختلف در چهل سال گذشته آثار و برکات فراوانی برای کشور داشته است.

2003 بازدید
تکذیب حمایت اهل سنت از دیگر نامزدها

در پی انتشار شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر حمایت مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان از یک نامزد انتخاباتی، یک منبع مطلع این شایعه را تکذیب کرد.

1813 بازدید