آرشیو خبرهای انتخابات

فرماندهان ارشد کشور با رئیسی دیدار کردند

سرلشکر محمدحسین باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی در دیدار با رئیسی، انتخاب وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

1709 بازدید
اسد انتخاب رئیسی را تبریک گفت

رئیس جمهوری سوریه پیروزی سید ابراهیم رئیسی را در انتخابات ریاست جمهوری ایران تبریک گفت و برای تقویت همکاری‌ها و منافع مشترک میان دو طرف اعلام آمادگی کرد.

1108 بازدید
خادم همه مردمم حتی آنان‌که رأی ندادند/ دولتم امیدآفرین خواهد بود/ امنیت کامل برای بازگشت ایرانیان خارج فراهم است

رئیسی در نشست خبری:

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ساعت 14 بعد از ظهر امروز دوشنبه، در نخستین نشست خبری خود در جمع نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی که در مجتمع شهید بهشتی تهران برگزار شد، خود را خادم همه مردم اعلام کرد و گفت: دولت مردمی، دولت امیدآفرین و اعتمادساز خواهد بود.

1710 بازدید
رئیس‌جمهور هند انتخاب رئیسی را تبریک گفت

رئیس‌جمهور هند با تبریک به سید ابراهیم رئیسی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایران در خصوص تداوم روابط دوجانبه نزدیک و گرم با ایران ابراز امیدواری کرد.

1439 بازدید
ظریف با رئیسی دیدار کرد

محمدجواد ظریف امروز دیداری یک ساعت و نیمه با سید ابراهیم رئیسی داشته و درباره برجام و سیاست خارجی به گفت‌وگو پرداخته است.

2293 بازدید
جلیلی ریاست جمهوری رئیسی را تبریک گفت

در پی انتخاب سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران، سعید جلیلی، نماینده ولی فقیه در شورای عالی امنیت ملی، طی پیامی به وی تبریک گفت.

1454 بازدید