آرشیو اخبار

استفاده از ابزار صهیونیستی برای انتخابات !!

آنچه بدیهی است این است که انتقاد نسبت به استفاده از ابزارهای ارتباطی غیر ایرانی و غیربومی و عدم استفاده از ظرفیت های داخلی که از سوی ایشان مطرح شده؛ و اراده برای جایگزین کردن آن ها با استفاده از امکانات بومی، مغایرتی با استفاده همزمان از ابزارهایی مانند تلگرام و ایسنتاگرام ندارد. چرا که برقراری ارتباط و استفاده از ابزار های ارتباطی در عصر حاضر غیر قابل اجتناب است و طبعا مادامی که جایگزینی برای آن ایجاد نشده ناگزیر از برقراری ارتباط با استفاده از ابزار موجود هستیم. 

توزیع غذا برای تبلیغات انتخاباتی !!

قرن هاست که نه تنها آستان قدس رضوی بلکه درآمد تمام روضات مقدسه از محل موقوفات آنها تامین می شده و نکته مهم در این زمینه این است که طبق احکام وقف، موقوفه باید در راهی که واقف برای آن در نظر گرفته خرج شود و استفاده از آن در هر مورد دیگری حرام است. در آستان قدس رضوی نیز موقوفات قابل توجهی برای تامین غذای زوار امام رضا علیه اسلام ثبت شده است که درآمد آنها صرف توزیع غذا حضرتی در میان زائران می شود. با این حال آنچه در دوران تولیت حجة السلام دکتر رئیسی با توجه به حکم مقام معظم رهبری، رخ داده است؛ فراهم کردن ساز و کاری برای پوشش تعداد بیشتری از زائرین و خصوصا زوار کم برخوردار بوده است. 

استفاده از ماشین دولتی و بی قانونی در روز ثبت نام

همانطور که در تصاویر مشاهده می شود پلاک خودروی حامل ایشان زرد رنگ بوده که مربوط به خودرو های تاکسیرانی، اجاره ای و خدماتی است و ارتباطی با ماشین های دولتی با پلاک قرمز ندارد. تعداد سرنشینان و همراهان ایشان نیز مساوی تعداد صندلی های خودروی ون اجاره شده بوده است. 

او مسئول مستقیم اعدام های ۶۷ بود !!!

این در حالی است که حجت الاسلام رئیسی در تمام دوران حضور خود در قوه قضاییه؛ هیچ گاه در جایگاه حاکم شرع قرار نگرفت و تا کنون هیچ حکم قضایی صادر نکرده و تنها به قبول سمتهای اجرایی و دادستانی بسنده کرده است. لازم به ذکر است که در قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، قضات در جایگاه دادستان یا معاون دادستان همانند بعضی دیگر از نقاط جهان، حکم صادر نمی کنند و صدور حکم بعهده قاضی و مستقل از دادستانی است. 

کسی که پسر شهید بهشتی را زندانی کرد !!!

این در حالی است که حجت الاسلام رئیسی در تمام دورانی که در قوه قضاییه بوده است؛ هیچ گاه در جایگاه حاکم شرع قرار نگرفته و تا کنون هیچ حکم قضایی صادر نکرده و به قبول سمتهای اجرایی و دادستانی بسنده کرده است. لازم به ذکر است در قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، قضات در جایگاه دادستان یا معاون دادستان همانند بعضی دیگر از نقاط جهان، حکم صادر نمی کنند و صدور حکم بعهده قاضی و مستقل از دادستانی است. 

توزیع آرد و خدمات آستان قدس به مستمندان و محرومان با هدف انتخابات بود !!

این در حالی است که بر اساس حکم مقام معظم رهبری به حجة السلام دکتر رئیسی به عنوان تولیت آستان قدس رضوی، یکی از ماموریتهای قابل توجه و تعریف شده ی تولیت آستان، رسیدگی به مستمندان و رفع مشکلات قشر کم برخوردار است. لذا از همان روزهای اولیه اهتمام ایشان و همکارانشان در آستان قدس رضوی بر این موضوع بود. توزیع آرد، حضور در خانه ی مردم عزیز و مشاهده مشکلات و تنگناهای اقتصادی آن ها نیز ابتدا در مشهد و بعد در اقصی نقاط کشور در سال ۹۵ و پیش از تصمیم حجت الاسلام والمسلمین رییسی به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ اتفاق افتاد. عکس ها و اقداماتی که ذکر شده هیچ کدام پس از تصمیم ایشان در اسفند ۹۵ نبوده و بعضا حتی مربوط به یکسال گذشته است. 

به حضور زنان در اجتماع اعتقاد و التزام دارم و این را در سلوک خانوادگی خود نشان داده ام

در دیدار با فعالان حوزه زنان - همه زنان خانه‌دار ، روستایی و عشایر حتما باید اجرا شود و به حضور زنان در اجتماع اعتقاد و التزام دارم و این را در سلوک خانوادگی خود نشان داده ام. بنده برای ایجاد شغل، برنامه کارشناسی و آماده ای دارم که در زمان مناسب ارائه خواهم کرد. 

نیامده ام که بروم. آمده ام که موفق بشوم ان شاء الله

در جمع فعالین دانشجویی - قادریم با توجهات حضرت رضا(علیه السلام) فقر را از چهره کشور بزدائیم. می‌توانم کاندیدای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی در خط امام(ره) باشم. باید دولت کار و کرامت به نام امام رضا(ع) آغاز شود. 

رقیب بیکاری، فقر،ناکارآمدی، درجا زدن و این همه بی‌عملی هستم

در جمع صمیمی اساتید دانشگاه‌های کشور - ی به من گفتند شما رقیب زید یا عمرو هستید در حالی که من رقیب بیکاری، فقر، ناکارآمدی، درجا زدن و این همه بی عملی در کشور هستم. ما به دنبال شکل دادن به دولتی هستیم که کرامت یک شخص در همه شئونات رعایت شود.کرامت یک شخص این نیست که او به دنبال شغل بگردد و شب خجالت زده به خانه برگردد. کرامتی یک قرارداد این نیست که مردم در این قرارداد احساس عزت نداشته باشند.

در نامه به رئیس سازمان صدا و سیما: فرآیند داورى آگاهانه مردم شریف را مخدوش نسازید

حجة السلام دکتر رئیسی در نامه اى به رئیس سازمان صدا و سیما: متأسفانه برخلاف روال معمول، اکنون برنامه‌های جاری رئیس‌جمهور محترم که یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری می‌باشند، به طور پی در پی و پرحجم در صدا و سیما پوشش زنده و خبری پیدا می‌کند 

پیام تبریک به استاد سیدمسعودشجاعی به عنوان چهره سال هنر انقلاب

انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان چهره سال هنر انقلاب را تبریک می‌گویم و از خداوند متعال برای شما و برای همه هنرمندان پاک و مؤمن و فداکار این سرزمین، قلمی تواناتر و قدمی استوارتر در مسیر حق و حقیقت، خواهانم.