آرشیو اخبار

یادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه‌ منا در حسینیه‌ امام خمینی

مراسم بزرگداشت و یادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه‌ی منا عصر امروز (یکشنبه) با حضور رهبر انقلاب و شمار زیادی از مسئولان و مردم داغدیده و عزادار در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله برگزار شد.

911 بازدید
دادستان‌ها مطالبه‌گر کاهش آسیب‌های اجتماعی باشند

دادستان کل کشور گفت: تا زمانی که گردش مالی شعبات بانکی ما از بعد نظارتی مورد بررسی قرار نگیرد و قوانین مربوط به پولشویی در سیستم بانکی ما با جدیت اجرایی نشود مبارزه با قاچاق میسر نمی‌شود.

966 بازدید
مراسم تحلیف کارآموزان قضایی

حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابراهیم رییسی در مراسم تحلیف کارآموزان قضایی که صبح امروز در ساختمان کاخ دادگستری برگزار شد.

2201 بازدید
بعد از فتنه 88 رهبر معظم انقلاب «فهم شجاعانه» را وارد ادبیات سیاسی کرده‌اند

دادستان کل کشور گفت: سلامت قوه قضاییه در گروی سلامت نیروی انسانی این دستگاه است؛ هر چه نیروی انسانی آن از سلامت برخوردار باشند بزرگترین نعمت و سرمایه در قوه قضاییه محسوب می‌شوند.

869 بازدید
رئیسی: خون حجاج بی پاسخ نمی ماند

حجت‌الاسلام رئیسی گفت: آل‌سعود قطعاً بداند که نفرتی که همه مسلمانان و ادیان الهی نسبت به آل‌سعود و رفتارهای خاندان سعودی داشته‌اند، افزایش یافته است.

982 بازدید
سخنرانی حجت الاسلام رئیسی در همایش بررسی زوایای حادثه خونین منا

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی ، امشب طی سخنانی در همایش بررسی «زوایای حادثه خونین منا» که به همت مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در سالن اجتماعات مدرسه عالی دارالشفا برگزار شد، ایراد سخنرانی کرد.

935 بازدید
نظام اسلامی برای گرفتن حق قربانیان حادثه منا به تکلیف خود عمل می‌کند

دادستان کل کشور بر لزوم تشکیل کمیته حقیقت یاب بین المللی و تلاش همه دستگاه ها و حجاج ایرانی به منظور حفظ و جمع آوری مستندات حقوقی در رابطه با علل و عوامل بروز فاجعه منا به منظور ارایه و پیگیری در محاکم بین المللی تاکید کرد.

 

828 بازدید
عرضه مواد غذایی غیراستاندارد در بازار جنایت است

دادستان کل کشور با اعلام اینکه فروش کالاهای غیراستاندارد موادغذایی در سطح بازار قابل گذشت نبوده و یک جنایت است، گفت: دادستانی کل کشور مدافع حقوق عام بوده و به دنبال حقوق مردم در دریافت کالا و خدمات با کیفیت است.

860 بازدید
نشست دادستان های تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی

نشست معاونین دادستان تهران، دادستان‌های شهرستان‌های استان تهران و روسای دادگاه‌های بخش، روز گذشته با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین «سید ابراهیم رئیسی» دادستان کل کشور و «عباس جعفری دولت‌آبادی» دادستان عمومی و انقلاب تهران برگزار شد.

1216 بازدید
پدافند غیرعامل در متن ماموریت همه مدیران باشد

دادستان کل کشور گفت:‌ پدافند غیرعامل باید در متن ماموریت همه مدیران باشد و اگر نسبت به این موضوع، نگاه حاشیه‌ای داشته باشیم، برخورد با تهدیدات انفعال‌آمیز خواهد بود. 

1108 بازدید