آرشیو اخبار

چند تا مسکن درست کردید؟!

حجت الاسلام رئیسی در جمع پر شور مردم ارومیه: شمایی که می‌گویید مسکن مهر مزخرف است چندتا مسکن درست کردید؟ بگویید مسکن اجتماعی چند مسکن برای مردم ایجاد کرد.

بله ما بلد نیستیم!

حجت الاسلام رئیسی در تبریز: میگویند دیپلماسی بلد نیستید، اگر دیپلماسی این است که به بیگانه بگویید اگر هوای ما را نداشته باشید رای نمی آوریم، بله ما بلد نیستیم...

حق شهروندی یک نوشته نیست که از آن پرده برداری کنند

حجه الاسلام دکتر رئیسی در میان مردم اردبیل: حق شهروندی یک نوشته نیست که از آن پرده برداری کنند، آن است که جوان جویای کار ما در کوتاهترین زمان بتواند شغل مورد نظرش را بیابید.

رئیسی که بود؟

حجه الاسلام دکتر رئیسی که بود و چه کرد

سخن ما سخن خانواده های مستضعف است

سید ابراهیم رئیسی در جمع مردم شهرکرد: ما صدای کسانی هستیم که روزنامه و تریبون ندارند، ما امروز می خواهیم بگوییم که آیا سزاوار است مردان و زنانی که همه دنیا را حیرت زده کرده اند، امروز دچار مشکلاتی چون فقر باشند؟ مردم در دوران جنگ، نداری را تحمل کردند، مردم با مشکلات مالی کنار می آیند اما تبعیض را نمی پذیرند.

دیدار استانی حجة الاسلام دکتر رئیسی

حجة الاسلام دکتر ابراهیم رئیسی امروز به استان های چهارمحال و بختیاری، اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی سفر خواهد کرد و در جمع مردم غیور و سلحشور این استان ها به سخنرانی خواهد پرداخت.

مگر مردم عقل ندارند؟!

حجه الاسلام دکتر رئیسی در میان مردم ورامین: گفتید که مردم با اتوبوس به برنامه ها می آیند. چرا به مردم اهانت می کنید. مگر مردم عقل ندارند. در سال ۸۸ هم می گفتند مردم به خاطر ساندویچ می آیند.

مردم را عاقل بدانیم آقای روحانی

آقای روحانی شما برای مردم عقل قائل شوید، مردم را عاقل بدانید، اهل فکر بدانید. مردم می‌دانند به که رای بدهند.

من حاضرم بعنوان نماینده کارگران با آقای روحانی مناظره کنم

بنده اعلام می‌کنم مناظره بگذارند من بعنوان نماینده قشر کارگر، زنان بی‌سرپرست و بسیاری که حرف دارند اما بلندگو ندارند، با آقای روحانی مناظره کنم.  من مانند آقایان روزنامه که تا حرفی زده شد تیتر کنند؛ خودم حرف خودم را می‌زنم.

مساله مردم بحث اقتصاد است

حجة الاسلام رئیسی: مسئله مردم بحث اقتصاد است و امروز مناظره و بحث آن برای مردم اهمیت دارد.

نامزد اصلح

سرود ویژه نامزد اصلح کاری از هنرمندان انقلابی نسل چهارم یزد