آرشیو اخبار

زمان حرف زدن تمام شده

حجه الاسلام دکتر رئیسی در جمع مردم بوشهر:
مردم کشورمان دچار مشکلات اقتصادی، معیشتی، آسیب‌های اجتماعی هستند که این مشکلات مجموعه‌ای از ناکارآمدی مدیریتی در کشور است.

صدای مردم

دومین مستند تبلیغاتی حجت الاسلام رئیسی

 

دولت با رقیب‌هراسی ‌دیوار بلندی بین مردم ایجاد کرده‌ است

حجه الاسلام دکتر رئیسی در بین مردم اصفهان: از "برادر عزیز و مجاهدم" جناب دکتر محمد‌باقر "قالیباف" که با زمان‌شناسی عمل کردند متشکرم، ‌ما از توان مدیریتی و تجربیاتی ایشان و تیم همراشان در دولت آینده استفاده خواهیم کرد.

در قلب تهران

حجة الاسلام دکتر رئیسی فردا سه شنبه ۲۶ اردیبهشت در مصلی تهران با مردم دیدار خواهد کرد.

کلید به دست جوانان است

حجه الاسلام دکتر رئیسی در جمع مردم یاسوج: کلید قفل مشکلات کشور به دست جوانان است.

رقیب دولت فقط عملکرد خود اوست

حجه الاسلام دکتر رئیسی در جمع پرشور مردم یاسوج: یازده میلیون جوان آماده ازدواج وجود دارد و دختران به دنبال شوهر شاغل و مسکن هستند. آیا با این امکانات کشور نمی‌توان شغل و سرپناه ایجاد کرد؟

با پول دو بدهکار بانکی میتوانیم پانصدهزار شغل ایجاد کنیم

حجه الاسلام دکتر رئیسی در میان مردم ساری:
۵۰۰هزار میلیارد تومان از نقدینگی دولت به حساب چند آدم بدحساب در قالب تسهیلات رفته، گفت: با بازگشت پول حداقل ۲ بدهکار بزرگ بانکی کشور می‌توانیم برای بیش از ۵۰۰ هزار جوان بیکار شغل ایجاد کنیم.

بروید چک برجام را نقد کنید!

حجت الاسلام رئیسی در ساری:
آقایان محترم در برجام پیش پرداخت کردید! قلب راکتور را بتن ریختید! حالا بروید چک برجام را نقد کنید! ما معتقدیم این دولت نمی تواندچک برجام را نقد کنید!

ما این دیپلماسی را قبول نداریم!

اگر دیپلماسی به این معنا است که به غربی ها پیام برسانید که هوای ما را داشته باشید تا در این انتخابات رای بیاریم! ما این دیپلماسی را قبول نداریم!

آقایان بجای تهمت ها بگویند چه کردند

حجت الاسلام رئیسی در شبکه سه: آقایان به جای افترا و تهمت به بنده و دیگر نامزدها و رقیب‌هراسی بگویند چه کردند و چه می‌خواهند بکنند.

رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر رئیس‌جمهور است اما تنها دو جلسه در جلسه‌های این ستاد حضور داشته است!

اولویت با همسایگان است

حجه الاسلام دکتر رئیسی در مصاحبه با یونیوز: گفت: ما با غربی ها روابط محکمی از گذشته داشته و داریم اما به نظر من می تواند روابط مان بهتر شود.

کشور نمی تواند معطل گره گشایی بیگانگان باشد

حجه الاسلام دکتر رییسی در جمع مردم گرگان: فساد فراجناحی شده و مردم خسته شده اند. دولت باید اعلام کند که کدام ساختار فساد را اصلاح کرده یا با کدام فساد مبارزه کرده است.