آرشیو اخبار

شورای‌نگهبان نباید از حق‌الناس به سادگی بگذرد

حجه الاسلام دکتر رئیسی در جمع پرشورمردم در جامعه الحسین مشهد: بنده به عنوان یک کاندیدا باید از آن دسته از مردم عزیزی که آمده بودند برای رای دادن اما فقط به جرم اینکه می‌خواهند به رقیب کاندیدای دولت رای دهند باید ساعت‌ها پشت در صندوق‌ها معطل بمانند و رایشان را نتوانند بدهند عذر بخواهم.

کدام اختلاس ١٢ میلیاردی؟! - تیری در تاریکی

از آنروز تا الان از طریق مشاوران ، دفتر و اطرافیان و شخص آقای روحانی پیگیری شد تا بطور شفاف منظور ایشان از پرونده ١٢ هزار میلیارد اختلاس معلوم شود. لکن هیچ پاسخ مشخصی دریافت نشد. لذا اینطور می توان نتیجه گرفت در این هفته پایانی رقابت های انتخابات ریاست جمهوری که هر لحظه شاهد تخریب نا جوانمردانه ای از سوی رقبا بوده ایم. این نیز تیری در تاریکی فضای غبارآلود بوده است.

دروغگو نیست

ویژگی های خاص سید ابراهیم رئیسی از زبان مردم

ازخود امام رضا سیلی خواهندخورد

 ‏آن کسانی که مرا به دروغ متهم به سوء استفاده از آستان قدس و امام رضا(ع)کردند، ازخود امام رضا سیلی خواهندخورد

من اطلاعات شخصی زیادی ازآقای روحانی و جهانگیری دارم امابیان نخواهم کرد

بیانیه حجة الاسلام دکتر رئیسی در آخرین ساعات تبلیغات انتخاباتی

اگرچه نصایح و تذکرات اینجانب به مسئولان دولت یازدهم نسبت به اجرای قانون در ایام تبلیغات متاسفانه مورد توجه آنان قرار نگرفت، اما امیدوارم این رویه نادرست را در برگزاری انتخابات و پذیرش نتایج آن ادامه ندهند و به مرّ قانون عمل کنند. 

فقر زندگی‌ها را فلج کرده است

حجه الاسلام دکتر رئیسی در جمع مردم بجنورد:
نباید آدرس غلط به مردم بدهیم زیرا فقر زندگی‌ها را فلج کرده است و با وجود سرمایه‌های بیشمار در کشور نتوانسته‌ایم موفق عمل کنیم.

پاسخ به کارشناسان

فیلم کامل سخنان حجه الاسلام دکتر رئیسی در شبکه چهار


دولت باید پاسخگوی مشکلات باشد!

حجه الاسلام دکتر رئیسی در جمع پر شور مردم مشهد: دولت باید پاسخ دهد به چه دلیلی چهار سال اقتصاد، امکانات و نیروی انسانی این کشور را معطل گذاشته است؟

 

تغییر وضع موجود

تصاویری از هلی شات سونامی تهران